illusion of the last moment
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

illusion of the last moment

marauders era
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
links

 

 James Potter

Go down 
SzerzőÜzenet
James Potter

James Potter


Hozzászólások száma : 1
Join date : 2012. Aug. 20.

James Potter Empty
TémanyitásTárgy: James Potter   James Potter EmptySzer. Aug. 22, 2012 9:10 am

JAMES CHARLUS POTTER ,
James Potter Tumblr_m6cossLFjT1rp62eq

________________________
I WAS LOOKING FOR A BREATH OF LIFE
A LITTLE TOUCH OF HEAVENLY LIGHT
• the basics • the basics • the basics •
________________________
( TELJES NÉV ) : james charlus potter
( BECENEVEK ) : james, jamie, mr. potter, ágas
( NEM ) : férfi
( VÉRTÍPUS ) : aranyvér -véráruló
( KOR & SZÜLETÉSI DÁTUM ) : 16&1960. március 27.
( ÉVFOLYAM ) : hatodik
( HÁZ ) : griffendél
( FOGLALKOZÁS ) : főállásban bajkeverő másodállásban tanuló
( PÁLCA ) : – 11 hüvelyk, mahagóni fa sárkány szívizomhúr
( OLDAL ) :


________________________
TO GET A DREAM OF LIFE AGAIN
A LITTLE VISION OF THE START AT THE END
• the personality • the personality • the personality •
________________________

( SZERET ) : tekergők, kviddics, rosszban sántikálni, Lily Evans, sötét varázslatok kivédése, Bagoly Berti féle mindenízű drazsé, kviddics meccsek, Friccs szekálása, Pipogyusz egrecíroztatása, versenyezni, olasz kaja, mugli cuccok, eper, McGalagony, vajsör, Roxfort, Roxmmorts, házimanók, tanárok idegesítése
( NEM SZERET ) : mardekárosok, komorság, Pipogyusz, hazugságok, elutasítás, karalábé, mágiatöri, unalmas büntetések, Friccs, unalom, szomorúság, sötét varázslatok, Véres Báró
( ERŐSSÉGEK ) : kvidics, átváltoztatástan, bűbájok,
( GYENGESÉGEK ) : bájitaltan, némasági fogadalom, jó magaviselet
( SZEMÉLYISÉG ) : Az biztos, hogy nem sokszor hangzott el az életemben az a mondat, hogy: James Potter az a jófiú! Aki mindig csendben van, és figyel, a jegyei mindig kiválóak, a társait és tanárait mindig segíti, egyenrangúként kezeli minden iskolatársát, aki prefektus. Na nem bele is halnék a szégyenbe ha ezt mondanák rólam. Kezdjük ott, hogy nem vagyok éppen jó fiú, mármint nem állok a sötét oldalon, de a jóság és én nem hozható össze. Soha nem vagyok csendben, jártatom a számat, még a kínos csendet is én szakítom meg. Nem egyszer hallottam már, hogy „Kuss Potter!” de hát kérem szépen! A szám azért van, hogy beszéljek, és hát mást is tudok vele csinálni, de az most mellékes. Az igaz, hogy figyelek, de az nem mindegy, hogy mire. Általában a hülyeségre mindig figyelek, vagy olyandolgokra ami érdekel, de őszintén ki az elvetemült akit a mágatöri izgat, és tud figyelni? Hiszen Bins professzor elaltat! Az a rész, hogy a jegyeim mindig kiválóak az igaz az átváltoztatástanra, sötét varázslatok kivédésére, és még egy-két tantárygra, olyanokra amik érdekelnek, és ezek nem éppen olyanok, mint a mágiatöri! A társaimat mindig segítem, hogy bajba kerüljenek velem, a tanáraimat, pedig messziről elkerülöm. Egyenrangú? Ugyan ki lenne egyenrangú James Potterel? Na jó ez egoista volt, ugyanis egyenrangúnak tekintem a barátaimat –itt három emberre gondolok- . Azt azért tisztázzuk, hogy ugye senki sem várta el tőlem, hogy Pitont egyenrangúként kezeljem? Mert az vicc lenne. Ő egy senki! Pont ezek miatt sosem lehettem prefektus, de valahogy nem is vonzott soha, úgy ahogy a könyvtár sem, és a tanulás sem.
Sokak szerint egy felfuvalkodott, nagyképű hólyag vagyok. Pedig ez nem igaz! Barátságos vagyok, aki bármikor segít az arra méltóknak, vicces, kvidics őrült, szerelmes, nagydumás srác vagyok, akire valamilyen furcsa okból a szülei nagyon büszkék. Könnyedén el tudom játszani a hülyét, és jól is tudok füllenteni, hazudni ugyan nem szeretek, de az is könnyen megy. Általában türelmes vagyok, de vannak emberek akik pillanatok alatt ki tudnak hozni a sodromból. A barátaim a legfontosabbak, őket soha senki sem bánhatja, mert velem találja szembe magát az illető.


________________________
BUT I NEEDED ONE MORE TOUCH
ANOTHER TASTE OF HEAVENLY RUSH
• the appearance • the appearance • the appearance •
________________________


( PLAY-BY ) : Chace Crawford
( KINÉZET ) : Magas, szikár testalkat, nem vagyok valami kigyúrt állat, sem az a vézna gyerek aki átfér minden kis résen. Elég magasra nőttem ahhoz, hogy már utolérjem apámat is. A hajam barnás kesze-kusza, fésűt ritkán lát. A szemem kéken csillog, és szemüveget is kéne hordanom, de én nem teszem. Anyám nagyon mérges miatta, de a Mungóban adtak ilyen cseppet ami segít a szememnek. Elméletileg a mosolyom sármos, és odáig vannak érte a csajok, de én nem tudom, nem szoktam mosolyt küldeni magamnak a tükörbe. Igazából én nem vagyok az aki órákig áll a tükör előtt, a haját igazgatja, meg a nyakkendőjét, sőt az öltözetemre se fordítok akkora figyelmet. Mindig a kedvenc agyonhasznált, fekete sportcipőm van rajtam, és az iskolai öltözet, vagy ha nem az unifornis akkor valami meleg szín, általában piros. Ha úgy tartja kedvem, fogom magam és négylábú patás szarvassá változom. Különleges ismertető jelem akkor a hatalmas agancsom, a kék szemem, és egy fehér folt a szemem fölött, amúgy pedig a szarvas bundám barna színű.


________________________
BUT ALL THE CHOIRS IN MY HEAD SANG,
NO OH OH
• the history • the history • the history •
________________________

( SZÜLŐK ) :
Charlus Potter|| 42 || auror – Apámmal a kapcsolatom nagyon jó. Ahhoz képest, hogy milyen öreg, mindig benne van anya ugratásában. Nagyon kedves ember, megértő, és jó tanácsokat tud osztani, emellett az is pozitívum, hogy nagyon kedveli Siriust és Remust, ezért mindig szívesen látja őket nyaranta, és az sem zavarja, hogy az egész házat felforgatjuk.
Dorea Black|| 40 || Az abszolúton dolgozik – Anya nagyon kedves nő, mindig mosolyog és nagyon tud szeretni. Nagyon szeretjük egymást, mindig jót nevet rajta, hogy ugratom, sőt büszke arra, hogy nem vagyok sznob. Ő is imádja a barátaim, mindig tömi, és marasztalja őket, sőt ha lehetne örökbe is fogadná őket. Minden vágya megismerni Lilyt, és drukkol, hogy sikerüljön megszereznem és megtartanom. Kölcsönösen bízunk egymásban, igazi minta anya.
( TESTVÉREK ) : -
( EGYÉB HOZZÁTARTOZÓK ) : Sirius a macskabaglyom – Igen a legjobb barátomról neveztem el, és tudom nem ember, de nagyon közel áll hozzám.
( ELŐTÖRTÉNET VAGY SZEREPJÁTÉKOS PÉLDA ) : minimum 350 szavas előtörténetet vagy hozzászólást kérünk ide. a szerepjátékos példa lehet hozott is, de azért mi inkább szeretnénk olyasmit olvasni, amiből jobban megismerünk

Vissza az elejére Go down
 
James Potter
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Where we belong || Harry Potter FRPG

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
illusion of the last moment :: teszlek süveg :: karakteralkotás-
Ugrás: