illusion of the last moment
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

illusion of the last moment

marauders era
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
links

 

 Lily Rose Evans ϟ

Go down 
SzerzőÜzenet
Lily Rose Evans

Lily Rose Evans


Hozzászólások száma : 1
Join date : 2012. Aug. 20.

Lily Rose Evans ϟ Empty
TémanyitásTárgy: Lily Rose Evans ϟ   Lily Rose Evans ϟ EmptyHétf. Aug. 20, 2012 6:22 am

LILY ROSE EVANS ,
Lily Rose Evans ϟ Tumblr_lxy81blbhD1qlk5kj

________________________
I WAS LOOKING FOR A BREATH OF LIFE
A LITTLE TOUCH OF HEAVENLY LIGHT
• the basics • the basics • the basics •
________________________
( TELJES NÉV ) : Lily Rose Evans
( BECENEVEK ) : Lils, Lil
( NEM ) : 100%-ig nő
( VÉRTÍPUS ) : sárvérű
( KOR & SZÜLETÉSI DÁTUM ) : 1960. január 30. - tizenhat
( ÉVFOLYAM ) : hatodik.
( HÁZ ) : Griffendél
( FOGLALKOZÁS ) : nyári munkát végeztem apa pékségében, bébiszitterkertem egy táborban, fagylaltot árultam két hétig a strand közelében. Nem unatkoztam az tuti...
( PÁLCA ) : 10 és ¼ hüvelyk, kellemesen rugalmas, suhogó fűzfapálca.
( OLDAL ) :


________________________
TO GET A DREAM OF LIFE AGAIN
A LITTLE VISION OF THE START AT THE END
• the personality • the personality • the personality •
________________________

( SZERET ) : szorgalmasan tanulni, gyerekeket, a Csokibékát mindenek felett, a mágiát, Tuney-t, a kviddicst - de kizárólag csak szurkolóként, békét
( NEM SZERET ) : Potter és Black idétlen viselkedését, a nyomulást, ha hátba szúrják, a Mardekárosok piszkálást, gyógynövénytant - nagyon nem megy neki, sötét mágiát
( ERŐSSÉGEK ) : bájitaltan, nagyon ragaszkodik a szeretteihez, szorgalom
( GYENGESÉGEK ) : érzékeny, alacsony tűréshatár, tériszonyos
( SZEMÉLYISÉG ) : Mesélhetnék arról mit gondolnak rólam a szüleim. Mit gondol rólam a nővérem. A tanáraim. A barátaim, vagy a fiúk akik megbámulnak. De mindegyikük véleménye más, mert míg az egyik a szorgalmas, rendkívül különleges lányt látja bennem, vannak akik csak egy kis sárvérű senkinek titulálnak. Van aki féltékeny rám, mert képes vagyok olyan dolgokra amikről mások csak álmodoznak. Az órákon egy szaporán jegyzetelő, mindig válaszra kész diákot látnak, a folyosón pedig egy szerény és barátságos lánnyal állnak szemben. Ha mindannyiukat megkérdezném, talán hajnalig is mesélnék. De megpróbálom a saját szemszögemből leírni milyen is vagyok.
Az évek során sokszor sértegettek, néztek le. Először a lelkemre vettem, fáj, hiszen nem értettem miért vagyok más, mint ők. Miért nem kezelnek egyenrangúként, hiszen ugyan olyan ügyesen lebegtetem a tollat mint ők, ha nem ügyesebben. Mikor végre barátokra találtam lassan kirajzolódott előttem miért kerültem a Griffendélbe, noha azt hittem majd a Hugrabugosok padját fogom gyarapítani. Nem a legbátrabb voltam, de ha azokat bántották akik közel álltak hozzám, bárki ellen ki mertem volna állni. Hűséges típus vagyok, ha egyszer elkötelezem magam valaki mellett, akkor azt hosszú távra tervezem - hiszek benne, hogy szerelem nem egy hetes nyálcserében merül ki. A családi kötelék nekem a legfontosabb, és bízom benne, hogy egyszer a nővérem is rájön erre... Nekem mindennél fontosabb a viszonyunk, hogy ne veszítsem el azt akiben legjobban megbízok.
Felelősségteljes vagyok, és azt hiszem elég türelmes fajta; elég sokat vigyáztam már gyerekekre, hogy tudjam nem rohanok fejjel a falnak ha hisztizni kezdenek. És ez a szobatársaimra is igaz, akármelyik, akármikor, akármire akad ki, én mindig ott vagyok mellettük. Nincs fontosabb számomra az igazi barátságnál, ezért is van bennem egy kis félelem. Rendkívül nagyra tartom a két ember közötti kapcsolatot, főleg ha egymást jól megértik, de mikor kihasználják, hátraszúrják az embert - mint Perselus engem - egyszerűen benned marad a félelem, mert ezt bárki más is megtehetné.
Utálom a beképzelt, nagymenő, felfuvalkodott hólyagokat, akik az hiszik körülöttük forog a világ. Akik azt hiszik mindent megkaphatnak mert egy kicsit sármosak, meg azt hiszik annyira viccesek, hogy mindenki a talpukat nyalná. Igen irritálnak.
De egyesek kitartása néha imponáló is....



________________________
BUT I NEEDED ONE MORE TOUCH
ANOTHER TASTE OF HEAVENLY RUSH
• the appearance • the appearance • the appearance •
________________________


( PLAY-BY ) : karen gillan
( KINÉZET ) : Tisztázzuk, hogy én nem az a fajta lány vagyok aki agyon sminkeli magát, aki hosszú hajra válik, ami mindig tökéletesen áll, aki állandóan fogyózik, hogy szebb alakja legyen. Nem, én a természetesség híve vagyok, vagyis ha a hajam kicsit kócos, vagy elkenődött a szájfényem nem fogok sipítva a mosdóba rohanni. Ha nem passzol a cipőm a fölsőmhöz, úgy hagyom. Van egy két tipikus szerencse kabalám, egy kis medál, egy bokalánc amit Mary-től kaptam az első évünkben. Ezeket nem azért hordom mert divatosak, haven mert érzelmileg kötődök hozzájuk. Ahogy a stílusom is, nem a divatot, hanem a belső személyiségemet tükrözi; tehát a kényelmeset szeretem, ami ízléses is a maga módján. Persze, néha megrohan engem is pár divatbolond, magassarkúkkal de csak is kizárólag különleges alkalmakkor cserélem le a kényelmes lábbelim egy ilyen halálcsapdára. És igen, ki vagyok békülve az egyenruhával is, sőt örülök is neki, mert az általános iskolában sokan a kinézeted alapján ítéltek el, itt meg kevesebb az esélye.
Az arcom ovális alakú, a bőröm kissé sápadtabb az átlagnál; az egyetlen különlegesség a hajam, ami sötétvörös tincsekben omlik a vállamra. Régen sokat csúfoltak miatta, de én mindig büszke voltam rá, mert olyan egyedinek érzem. Általában kiengedve, vagy összefogva hordom - meg ha Dorcas bepörög egy-két extra fonás is belekerül amitől olyan 'profi'-nak tűnik.
Összesítve talán nem vagyok egy csúnya lány... de én még így is tökéletesen átlagosnak látom magam.


________________________
BUT ALL THE CHOIRS IN MY HEAD SANG,
NO OH OH
• the history • the history • the history •
________________________

( SZÜLŐK ) : Peter Evans egy kis pékséget működtett már évek óta, ahova mindig is imádtam bejárni. Kiskorom óta nagyon jó a viszonyunk, sok mindent megosztunk egymással, és ő az aki bármire képes lenne rávenni. Egyszerűen olyan érveket sorol fel, aminek nem tudok ellentmondani ezért van az, hogy többnyire minden alkalommal mikor bele akar keverni valamibe vagy egy kenuba kötök ki, vagy Írországba járom az utcákat. Említettem már, hogy apu elég vakmerő lenne?
Édesanyám, Dahlia Evans mindig is csöndesebb természet volt, ám és sajnos az egészség terén sem remekelt. Már egy jó ideje küzd a rákkal, és bár erősnek mutatkozik tudom, hogy fáj neki amiért nem járhat apával nap mint nap be a boltba, vagy, hogy megromlott a kapcsoltunk Tuneyval, amit valamiért nagyon magára vesz. Sajnos keveset beszélünk, hiszen minden figyelmét a nővérem köti le, de tudom, hogy büszke rám, csak utálja ezt az egész helyzetet. Ahogy én is.
( TESTVÉREK ) : És akkor a sokat emlegetett nővérem, Petunia, aki a világ legbonyolultabb teremtéseként könyveltem el. Gyerekkorunkba szó szerint a legjobb barátnők voltunk egészen addig míg ki nem derült, hogy értek a mágiához. Tuney nagyon féltékeny volt, szerintem úgy érezte, hogy jobb vagyok nála, noha mindig is felnéztem, mert annyira szép volt, nem utolsó sorban mindig megvédett a nagyobbaktól. Próbáltam vele újra jóba lenni, beszélgetni de folyamatosan ellökött magától ami azzal végződött, hogy már csak töredék mondatokba kommunikálunk egymással. Tudom minek hív a hátam mögött, és azt is, hogy írt az igazgatónak még régebben, de nem tudok mit csinálni. Egyszerűen csak hagyom, hogy lassan belülről öljön meg egy a viszony amit a testvéremmel sikerült összehoznunk.
( EGYÉB HOZZÁTARTOZÓK ) : Volt egy nagynéném akit nagyon szerettem és sokat jártam hozzá, de sajnos nem rég elhalálozott. Unokatestvéreim nincsenek, mivel mindkét szülőm egyke, és a barátaim közül nem lenne igazságos itt egy-kettő felsorolni a sok közül.
( ELŐTÖRTÉNET VAGY SZEREPJÁTÉKOS PÉLDA ) : minimum 350 szavas előtörténetet vagy hozzászólást kérünk ide. a szerepjátékos példa lehet hozott is, de azért mi inkább szeretnénk olyasmit olvasni, amiből jobban megismerünk
Vissza az elejére Go down
 
Lily Rose Evans ϟ
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
illusion of the last moment :: teszlek süveg :: karakteralkotás-
Ugrás: